Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Xerox C310 A4 colour printer 33ppm. Duplex
Xerox C310 A4 colour printer 33ppm. Duplex | ID - 102627
270.98€
529.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B)
RAM памет:
1GB RAM
Безжична карта:
Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct
Други:
2.4-inch color LCD, Processor: 1 GHz Dual Core
Цвят:
White-Blue
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010641
Избери добавки:
Цена:
270.98 €/
529.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
29.32€/мес.
270.98 €/
529.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
29.32€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Xerox C310 A4 colour printer 33ppm. Duplex
270.98 €/
529.99 лв.
529.99 лв.
| Техническа характеристика на Xerox C310 A4 colour printer 33ppm. Duplex | |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B) |
| RAM памет | 1GB RAM |
| Безжична карта | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct |
| Други | 2.4-inch color LCD, Processor: 1 GHz Dual Core |
| Цвят | White-Blue |
| Двустранен печат | Two-sided printing |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Размер | 442 x 421 x 308 |
| Резолюция черно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality |
| Резолюция цветно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality |
| Скорост черно | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 6.7 seconds B&W |
| Скорост цветно | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.2 seconds colour |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper and Vinyl Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4; Main Tray: Letter/A4, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; Manual Feed Slot: A4/Letter, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; ADF: A6 to A4 (104.1 x 147.3 mm to 215.9 x 355.6 mm) |
| Медия, g/m2 | 60 – 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 125 sheets of 75 g/m2 paper, face down, automatic two-sided printing available |
| Консумативи | Standard Capacity: 3000 pages BK, 2000 pages (C/M/Y), High Capacity: 8000 pages BK, 5500 pages (C/M/Y) |
| Натоварване, стр./месец | Up to 80 000 pages/month |
| Съвместими операционни системи | Windows 8, 8.1 Update 1, 10, 11; Windows Server 2008 SP2 (32- and 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, macOS 10.14, 10.15, 11, 12 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

