Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Lexmark CS417dn A4 Colour Laser Printer
Lexmark CS417dn A4 Colour Laser Printer | ID - 59592
123.22€
241.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A)
RAM памет:
Standard: 256 MB / Maximum: 2304 MB
Други:
2.4" (60 mm) colour LCD display
Цвят:
Grey-Black
Двустранен печат:
Integrated Duplex
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002260
Избери добавки:
Цена:
123.22 €/
241.00 лв.
Не ти достигат още 29.78€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.33€/мес.
123.22 €/
241.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.33€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Lexmark CS417dn A4 Colour Laser Printer
123.22 €/
241.00 лв.
241.00 лв.
| Техническа характеристика на Lexmark CS417dn A4 Colour Laser Printer | |
| Интерфейс | USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A) |
| RAM памет | Standard: 256 MB / Maximum: 2304 MB |
| Други | 2.4" (60 mm) colour LCD display |
| Цвят | Grey-Black |
| Двустранен печат | Integrated Duplex |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Мрежа | 10/100 Base TX, also works with 1000 Base-T |
| Размер | 442 x 407 x 291 |
| Резолюция черно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality (2400 x 600 dpi) |
| Резолюция цветно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality (2400 x 600 dpi) |
| Скорост черно | 30 ppm(A4); 15 spm (A4,Duplex); FPOT: As fast as 9 seconds |
| Скорост цветно | 30 ppm(A4); 15 spm (A4,Duplex); FPOT: As fast as 10 seconds |
| Медия, тип | Card Stock, Paper Labels, Plain Paper, Transparencies |
| Медия, размер | A4, A5, Executive, Folio, JIS-B5, Legal, Letter, Universal, Oficio |
| Медия, g/m2 | 60 to 176 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard: 250+1 pages 75 g/m2 bond / Maximum: 1450+1 pages 75 g/m2 bond |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 125 pages 75 g/m2 bond |
| Консумативи | 2300 pages Colour (CMY) Cartridges, 3000 pages Black Cartridge, 3500 pages Colour (CMY) Cartridges, 6000 pages Black Cartridge |
| Натоварване, стр./месец | 75 000 pages max.; Recommended Monthly Page Volume: 800 - 6 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows, Mac, Linux, UNIX, Netware, Citrix |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

