Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Лазерно МФУ Xerox B305 A4 mono MFP 38ppm. Print
Лазерно МФУ Xerox B305 A4 mono MFP 38ppm. Print | ID - 138470
294.00€
575.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
High Speed USB 2.0, Hi-Speed Certified (Type B)
RAM памет:
512 MB
Дисплей:
2.8" color touchscreen
Безжична карта:
Wireless 802.11b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct
Други:
Processor: 1 GHz Dual Core processor
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017973
Избери добавки:
Цена:
294.00 €/
575.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
294.00 €/
575.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лазерно МФУ Xerox B305 A4 mono MFP 38ppm. Print
294.00 €/
575.01 лв.
575.01 лв.
Техническа характеристика на Лазерно МФУ Xerox B305 A4 mono MFP 38ppm. Print, B305V_DNI |
|
| Интерфейс | High Speed USB 2.0, Hi-Speed Certified (Type B) |
| RAM памет | 512 MB |
| Дисплей | 2.8" color touchscreen |
| Безжична карта | Wireless 802.11b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Други | Processor: 1 GHz Dual Core processor |
| Цвят | White-Blue |
| Двустранен печат | yes |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 411 x 366 x 339 |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base-TX |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4; Bypass Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm; Main Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm; Optional Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm |
| Медия, g/m2 | 60 - 217 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Bypass Tray: 100 sheets; Main Tray: 250 sheet 75 g/m2; Tray 2: Optional 550 sheet |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 150 sheets of 75 gsm |
| Консумативи | Xerox Black Standard Capacity Toner Cartridge (3000 pages), Xerox Black High Capacity Toner Cartridge (8000 pages), Xerox Black Extra High Capacity Toner Cartridge (20 000 pages) |
| Натоварване, стр./месец | Up to 80 000 pages/month; Recommended monthly page volume: Up to 6 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10. Windows Server 2008 SP2 (32 and 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server, Windows Server 2019, Mac OS 10.14, 10.15, 11 |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | Up to 40 B&W ppm Letter/38 B&W ppm A4; FPOT: As fast as 5.8 seconds |
| Принтер резолюция | 600 x 600 dpi, 2400 Image Quality |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with document feeder; Scan speed: Letter/A4 B&W: 48/46 ipm, color: 21/20 ipm; Document size: Letter/Legal A6 to A4 (105 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Скенер резолюция | Up to 600 x 600 dpi B&W and color scanning |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to email, USB, desktop |
| Копир скорост черно, копия/мин | Up to 40 B&W ppm Letter/38 B&W ppm A4; FPOT: As fast as 5.3 seconds |
| Копир резолюция | 600 x 600 dpi, 2400 Image Quality |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| ADF | Up to 50 sheets (75 gm/2); Sizes from A6 SEF (4.1 x 5.8 in/105 x 148 mm) to Legal (8.5 x 14 in/216 x 356 mm) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

