Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- UPS APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
UPS APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V | ID - 136371
994.00€
1,944.10 лв. с ДДС
Стандарти:
EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018
Технология:
Double conversion On-line
Тип на батерията:
Lead-acid battery (12 V 9 Ah (6), 72 V)
Стандарт:
EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015876
Избери добавки:
UPS APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V
994.00 €/
1,944.10 лв.
1,944.10 лв.
|
|
| Стандарти | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| Технология | Double conversion On-line |
| Тип на батерията | Lead-acid battery (12 V 9 Ah (6), 72 V) |
| Стандарт | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Батерия, тип | Lead-acid battery (12 V 9 Ah (6), 72 V) |
| Вх.напрежение, V | 220/230/240V |
| Изх. мощност | 3000 VA/2700 W |
| Брой изводи | 7 |
| Тип изводи | (6) IEC 60320 C13, (1) IEC 60320 C19, Input: IEC 60320 C20; Interface ports: Serial RS-232, USB (Type B), Intelligent Slot |
| Защити | Internal bypass (automatic and manual); IP20 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)


