Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- UPS APC Easy UPS 2200VA
UPS APC Easy UPS 2200VA | ID - 136367
239.00€
249.00€
/ 467.44 лв. с ДДС
-4%
Стандарти:
CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2
Технология:
Line-Interactive
Тип на батерията:
Sealed lead acid battery
Стандарт:
CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2
Други:
190 x 140 x 390 mm
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015872
Избери добавки:
Цена:
249.00 €
239.00 €/
467.44 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
249.00 €
239.00 €/
467.44 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
UPS APC Easy UPS 2200VA
249.00
€
239.00 €/
467.44 лв.
467.44 лв.
|
|
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Технология | Line-Interactive |
| Тип на батерията | Sealed lead acid battery |
| Стандарт | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Други | 190 x 140 x 390 mm |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Батерия, тип | Sealed lead acid battery |
| Вх.напрежение, V | 230V +/-10% @ 100% load |
| Изх. мощност | 2200 VA/1200 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



