Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- UPS APC Easy UPS On-Line SRV RM 1000VA 900W 230V with Rail Kit
UPS APC Easy UPS On-Line SRV RM 1000VA 900W 230V with Rail Kit | ID - 138752
475.00€
494.00€
/ 929.02 лв. с ДДС
-4%
Тип на батерията:
Lead-acid battery (12 V 9 Ah (2), 24 V)
Стандарт:
EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018
Батерия, тип:
Lead-acid battery (12 V 9 Ah (2), 24 V)
Вх.напрежение, V:
220/230/240V
Изх. мощност:
1000VA/900 W
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018168
Избери добавки:
Цена:
494.00 €
475.00 €/
929.02 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
494.00 €
475.00 €/
929.02 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €41.29 (13 x 80.76 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
51.40€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
UPS APC Easy UPS On-Line SRV RM 1000VA 900W 230V with Rail Kit
494.00
€
475.00 €/
929.02 лв.
929.02 лв.
|
|
| Тип на батерията | Lead-acid battery (12 V 9 Ah (2), 24 V) |
| Стандарт | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| Батерия, тип | Lead-acid battery (12 V 9 Ah (2), 24 V) |
| Вх.напрежение, V | 220/230/240V |
| Изх. мощност | 1000VA/900 W |
| Брой изводи | 3 |
| Тип изводи | 3 IEC 60320 C13, Input: IEC 60320 C14; Interface ports: Serial RS-232, USB (Type B), Intelligent Card Slot |
| Защити | Internal bypass (automatic and manual); IP20 |
| Технология | Double conversion On-line |
| Други | Rackmount 2U with Rail Kit |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Стандарти | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



