Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Таблет Wacom Intuos M Black
Таблет Wacom Intuos M Black | ID - 138459
92.00€
179.94 лв. с ДДС
Батерия:
Li-ion 1265 mAh
Интерфейс:
USB-A; security tether slot
Технология:
Patented electromagnetic resonance method
OS:
Illustration: Corel Painter Essentials 8 - 90 day trial version; Photo Editing: Corel Aftershot Pro 3 - 90 day trial; Comic & Manga: Clip Studio Paint Pro - 2 year license
Други:
Right or left-handed use; Wacom Pen 4K with comfortable, ergonomic grip
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017962
Избери добавки:
Цена:
92.00 €/
179.94 лв.
Не ти достигат още 61.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
92.00 €/
179.94 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Таблет Wacom Intuos M Black
92.00 €/
179.94 лв.
179.94 лв.
|
|
| Батерия | Li-ion 1265 mAh |
| Интерфейс | USB-A; security tether slot |
| Технология | Patented electromagnetic resonance method |
| Операционна система | Illustration: Corel Painter Essentials 8 - 90 day trial version; Photo Editing: Corel Aftershot Pro 3 - 90 day trial; Comic & Manga: Clip Studio Paint Pro - 2 year license |
| Други | Right or left-handed use; Wacom Pen 4K with comfortable, ergonomic grip |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 264 x 200 x 8.8 mm |
| Тегло, g | 390 g. Pen: 11.2g |
| Системни изисквания | Windows 7 or later (excluding Windows 10 S; latest service pack/build), OS X 10.11 or later (latest update), standard USB Type-A port |
| Резолюция, lpi | 2540 lpi |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 216x135 |
| Нива на натиск | 4096 |
| Писалка | Wacom Pen 4K (LP-1100K) |
| Брой експресни клавиши | 4 customizable application-specific settings |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




