Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки Dell Wired Headset WH3024 | ID - 120560
60.84€
118.99 лв. с ДДС
Микрофон:
2, analog; Uni-Directional, AI Beam Forming; 260° rotational (+/-130°) (accommodate L/R Users)
Тип:
Overhead, on-ear
Предназначен за:
Обща употреба
Честотен обхват, Hz:
Audio: 20 Hz - 20 kHz; Microphone: 100 Hz - 14 kHz
Чувствителност, dB:
119dB @ 1mW/1kHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014138
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Huawei FreeClip 2 Robin-T10 Blue
179.00 €
Слушалки HP Stereo USB Headset G2
25.00 €
Геймърски слушалки Logitech G PRO X Gaming Headset with stand - BLACK - EMEA-914
129.00 €
Слушалки HiFuture FlyBuds 4 ANC Hot Pink
39.00 €
Jabra Evolve 20 UC Stereo USB NC
40.00 €
Слушалки Sony Headset WF-C510
40.00 €
Слушалки Sony LinkBuds Clip WF-LC900 TWS Open-ear Earbuds
199.00 €
Слушалки Huawei Freebuds SE 4 ANC
39.00 €
Слушалки Dell Wired Headset WH3024
60.84 €/
118.99 лв.
118.99 лв.
Техническа характеристика на Слушалки Dell Wired Headset WH3024, 520-BBDH_520-BBDN |
|
| Микрофон | 2, analog; Uni-Directional, AI Beam Forming; 260° rotational (+/-130°) (accommodate L/R Users) |
| Тип | Overhead, on-ear |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 20 Hz - 20 kHz; Microphone: 100 Hz - 14 kHz |
| Чувствителност, dB | 119dB @ 1mW/1kHz |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Конектор | USB type-C: (USB Adapter USB-A (plug), USB-C (receptacle)) |
| Шумопотискане | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Контрол на звука | Inline Control (Mute/unmute mic (Mute/unmute boom mic lifting), Volume +/-, Answer / End Call, Microsoft Teams) |
| Тип на свързване | Wired |
| Други | Speaker Size 28mm; Ear Cup Size (Diameter) 58mm; Stacking/Stowing: Fold - earcup 90 deg pivot fold +/- |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

