Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Геймърски слушалки Logitech G733 Wireless Headset | ID - 138131
159.00€
310.98 лв. с ДДС
Микрофон:
6 mm Cardioid (unidirectional)
Тип:
Overhead
Други:
Driver: PRO-G 40 mm; Wireless Range: Up to 20 meters; Full Spectrum LIGHTSYNC RGB; Dual-layer memory foam softly conforms to your head and contours around your face; Weight 278 g
Цвят:
Lilac
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017634
Избери добавки:
Цена:
159.00 €/
310.98 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
159.00 €/
310.98 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски слушалки Logitech G733 Wireless Headset
159.00 €/
310.98 лв.
310.98 лв.
Техническа характеристика на Геймърски слушалки Logitech G733 Wireless Headset, 981-000890 |
|
| Микрофон | 6 mm Cardioid (unidirectional) |
| Тип | Overhead |
| Други | Driver: PRO-G 40 mm; Wireless Range: Up to 20 meters; Full Spectrum LIGHTSYNC RGB; Dual-layer memory foam softly conforms to your head and contours around your face; Weight 278 g |
| Цвят | Lilac |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | LIGHTSPEED Wireless via USB |
| Конектор | USB 2.0 port (type A port) |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | No lighting: 29 hours, Default lighting: 20 hours |
| Импеданс, Ohm | 39 Ohm (passive), 5k Ohm (active) |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz; mic:100 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 87.5 dB SPL/mW |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

