Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-G398F Galaxy X Cover 4s (2019)
Samsung Smartphone SM-G398F Galaxy X Cover 4s (2019) | ID - 91526
250.02€
489.00 лв. с ДДС
Процесор:
Mali-G71 MP2, Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53)
RAM памет:
3072MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.0" (12.7 cm)
Резолюция:
1280x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006894
Избери добавки:
Цена:
250.02 €/
489.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.05€/мес.
250.02 €/
489.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.05€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-G398F Galaxy X Cover 4s (2019)
250.02 €/
489.00 лв.
489.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-G398F Galaxy X Cover 4s (2019) | |
| Процесор | Mali-G71 MP2, Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53) |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.0" (12.7 cm) |
| Резолюция | 1280x720 |
| Сензорен дисплей | PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.2 |
| Камера, MP, задна | 16 MP, f/1.7, PDAF; Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Accelerometer, proximity, compass |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 1TB (dedicated slot) |
| Батерия, mAh | Removable Li-Ion 2800 mAh battery |
| Размер | 146.2 x 73.3 x 9.7 mm |
| Тегло, g | 172 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

