Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-G950F GALAXY S8 DREAM Silver
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung Smartphone SM-G950F GALAXY S8 DREAM Silver | ID - 58414
755.69€
1,478.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core Exynos 9 (Quad-core 2.3GHz + Quad-core 1.7GHz)
RAM памет:
4096MB
Хард диск:
64GB
Дисплей, inch:
5.8" (14.73 cm)
Резолюция:
2960x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001650
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Blue
244.91 €
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green
1,559.95 €
Samsung SM-A566 GALAXY A56 5G 128GB 8GB Awesome Olive
316.49 €
Samsung SM-A176 GALAXY A17 5G 128GB 4GB Blue
193.78 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Grey
183.55 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Black
204.01 €
Samsung SM-A266 GALAXY A26 5G 128GB 6GB Mint
204.01 €
Samsung Smartphone SM-G950F GALAXY S8 DREAM Silver
755.69 €/
1,478.00 лв.
1,478.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-G950F GALAXY S8 DREAM Silver | |
| Процесор | Octa-core Exynos 9 (Quad-core 2.3GHz + Quad-core 1.7GHz) |
| RAM памет | 4096MB |
| Хард диск | 64GB |
| Дисплей, inch | 5.8" (14.73 cm) |
| Резолюция | 2960x1440 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 8MP, f/1.7, autofocus |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Iris Sensor, Pressure Sensor, Accelerometer, Barometer, Fingerprint Sensor, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Hall Sensor, HR Sensor, Proximity Sensor, RGB Light Sensor |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| MP3 плейър | MP3/WAV/eAAC+/FLAC player |
| MP4 плейър | MP4/DivX/XviD/H.265 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Photo/video editor, Document editor |
| USB | USB type-C |
| Брой SIM карти | Single SIM (Nano-SIM) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | 256GB |
| Батерия, mAh | 3000 mAh |
| Размер | 148.9 x 68.1 x 8.0 |
| Тегло, g | 155 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




