Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung SM-X620 Galaxy Tab S10+ FE 5G 13.1" 8GB RAM 128GB Silver
Samsung SM-X620 Galaxy Tab S10+ FE 5G 13.1" 8GB RAM 128GB Silver | ID - 128963
766.43€
1,499.01 лв. с ДДС
GPS:
GPS, Glonass, Beidou, Galileo
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 10090 mAh, Charging 45W wired, QC2.0
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-A720 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz Cortex-A520), Chipset Exynos 1580 (4 nm), GPU Xclipse 540
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015147
Избери добавки:
Цена:
766.43 €/
1,499.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
82.93€/мес.
766.43 €/
1,499.01 лв.
цена с ДДС
Samsung SM-X620 Galaxy Tab S10+ FE 5G 13.1" 8GB RAM 128GB Silver
766.43 €/
1,499.01 лв.
1,499.01 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-X620 Galaxy Tab S10+ FE 5G 13.1" 8GB RAM 128GB Silver | |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 10090 mAh, Charging 45W wired, QC2.0 |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-A720 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz Cortex-A520), Chipset Exynos 1580 (4 nm), GPU Xclipse 540 |
| Тип матрица | IPS LCD, 90Hz |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android 15, One UI 7 |
| Други | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min), Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass, proximity (accessories only), Circle to Search |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 13.1" (33.27 cm) |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.4, (ultrawide), Video 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Камера, задна | 13 MP, f/2.0, (wide), Best Face, Video 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Пренос на данни | 5G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.664 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0, magnetic connector |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | 2TB |
| Размер | 300.6 x 194.7 x 6 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

