Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Huawei MediaPad M5 Lite
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Huawei MediaPad M5 Lite | ID - 89457
280.70€
549.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
Брой ядра:
Octa Core
RAM памет:
3072MB
Максимална памет, GB:
up to 256GB
Хард диск:
32GB
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006279
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 64GB Gray
139.00 €
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 128GB Silver
179.00 €
Таблет Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7
179.00 €
Таблет Wacom Signature Set - STU-430 & sign pro PDF Lite
234.00 €
Таблет Wacom Intuos Pro pen tablet small
284.00 €
Таблет Samsung SM-X230 Galaxy Tab A11+ 11" WiFi 8GB 256GB Gray
289.00 €
Таблет Wacom One pen tablet Medium
169.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
149.00 €
Huawei MediaPad M5 Lite
280.70 €/
549.00 лв.
549.00 лв.
Техническа характеристика на Huawei MediaPad M5 Lite, 6901443250455 |
|
| Процесор | Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Брой ядра | Octa Core |
| RAM памет | 3072MB |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Размер на дисплея, инч | 10.1" (25.65 cm) |
| Тип матрица | IPS capacitive touchscreen |
| Камера, предна | 8.0MP |
| Камера, задна | 8.0MP, video 1080p@30fps |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| Операционна система | Android 8.0 (Oreo) |
| HDMI | - |
| USB | USB 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Слот за карти | Micro SD |
| Батерия | Non-removable Li-Po 7500 mAh battery |
| Пренос на данни | 4G |
| TV Тунер | - |
| Размер | 243.4 x 162.2 x 7.7 |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 0.475 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

