Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-F766 GALAXY Flip7 5G 256GB 12GB RAM Dual SIM Coral Red
Samsung SM-F766 GALAXY Flip7 5G 256GB 12GB RAM Dual SIM Coral Red | ID - 131266
1201.02€
2,348.99 лв. с ДДС
Процесор:
10-core (1x3.3GHz Cortex-X5 & 2x2.74GHz Cortex-A725 & 5x2.36GHz Cortex-A725 & 2x1.8GHz Cortex-A520), Chipset Exynos 2500 (3 nm), GPU Xclipse 950
RAM памет:
12GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.9" (17.53 cm); Cover display: 4.1" (10.42 cm)
Резолюция:
2520x1080; Cover display: 1048x948
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015382
Избери добавки:
Цена:
1201.02 €/
2,348.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
129.95€/мес.
1201.02 €/
2,348.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
129.95€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-F766 GALAXY Flip7 5G 256GB 12GB RAM Dual SIM Coral Red
1201.02 €/
2,348.99 лв.
2,348.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-F766 GALAXY Flip7 5G 256GB 12GB RAM Dual SIM Coral Red | |
| Процесор | 10-core (1x3.3GHz Cortex-X5 & 2x2.74GHz Cortex-A725 & 5x2.36GHz Cortex-A725 & 2x1.8GHz Cortex-A520), Chipset Exynos 2500 (3 nm), GPU Xclipse 950 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.9" (17.53 cm); Cover display: 4.1" (10.42 cm) |
| Резолюция | 2520x1080; Cover display: 1048x948 |
| Сензорен дисплей | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak); Cover display: Super AMOLED, 120Hz, 2600 nits (peak), 4.1 inches |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP48 dust and water resistant, Armor aluminum frame |
| Цвят | Coral Red |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.0", 1.22µm, HDR, Video 4K@30/60fps |
| Камера, MP, задна | Dual 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.57", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 13mm, 123? (ultrawide), 1/3.2", 1.12µm, Video 4K@30/60fps, 1080p@60/120/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Circle to Search, Samsung DeX (desktop experience support) |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, OTG |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + multiple eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | 4300 mAh, Charging 25W wired, QC2.0, 50% in 30 min; 15W wireless; 4.5W reverse wireless |
| Размер | Unfolded: 166.7 x 75.2 x 6.5 mm; Folded: 85.5 x 75.2 x 13.7 mm |
| Тегло, g | 188 g |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

