Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue | ID - 132691
154.00€
301.20 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Mediatek Helio G99 (6 nm), GPU Mali-G57 MC2
RAM памет:
4GB
Максимална памет, GB:
up to 2 TB
Хард диск:
128GB
Резолюция:
2340x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015524
Избери добавки:
Цена:
154.00 €/
301.20 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
154.00 €/
301.20 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €13.39 (13 x 26.19 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
16.66€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue
154.00 €/
301.20 лв.
301.20 лв.
Техническа характеристика на Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Blue, SM-A175FLBBEUE |
|
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Mediatek Helio G99 (6 nm), GPU Mali-G57 MC2 |
| RAM памет | 4GB |
| Максимална памет, GB | up to 2 TB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 cm) |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED, 90Hz, Corning Gorilla Glass Victus, Mohs level 5 |
| Камера, MP, предна | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1", 1.12µm, Video 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, AF, OIS; 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm; 2 MP, f/2.4, (macro); Video 1080p@30fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Сензори | Proximity sensor, Accelerometer, Ambient light sensor, Gyroscope, Geomagnetic sensor |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Операционна система | Android |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Слот за карти | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | 5000 mAh, Charging 25W wired |
| FM радио | - |
| MP3 плейър | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| MP4 плейър | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, WEBM |
| Преглед на документи | yes |
| Други | IP54 dust protected and water resistant (water splashes) |
| Размер | 164.4 x 77.9 x 7.5 mm |
| Цвят | Blue |
| Тегло, g | 190 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









