Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- Рутер D-Link 5G NR AX1800 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
Рутер D-Link 5G NR AX1800 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot | ID - 136981
204.00€
398.99 лв. с ДДС
Управление:
-
Стандарт:
Wi-Fi: IEEE 802.11ax/ac/n (5 GHz), IEEE 802.11ax/n/g/b (2.4 GHz); 5G: 3GPP Release 15; LTE: Cat12 (Downlink) / Cat13 (Uplink)
Други:
Battery Capacity: 8000 mAh
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016486
Избери добавки:
Цена:
204.00 €/
398.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
204.00 €/
398.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Рутер D-Link 5G NR AX1800 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
204.00 €/
398.99 лв.
398.99 лв.
|
|
| Управление | - |
| Стандарт | Wi-Fi: IEEE 802.11ax/ac/n (5 GHz), IEEE 802.11ax/n/g/b (2.4 GHz); 5G: 3GPP Release 15; LTE: Cat12 (Downlink) / Cat13 (Uplink) |
| Други | Battery Capacity: 8000 mAh |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | WPA (Wi-Fi Protected Access), WPA2, WPA3, WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Слот за карти | 1x Nano SIM card slot (4FF) |
| Тегло, g | 274 g |
| Брой портове WAN (скорост) | - |
| Брой портове LAN (скорост) | - |
| Портове USB | 1x USB Type-C with USB Power Delivery (PD 3.0) for both power input and output |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | - |
| QoS | - |
| Размери, mm | 147x 72 x 15 mm |
| Скорост, Mbps | 1800 Mbps (5 GHz up to 1201 Mbps / 2.4 GHz up to 574 Mbps); NR SA Mode (Downlink - 2 Gbps, Uplink - 1 Gbps), NR NSA Mode (Downlink - 2.6 Gbps, Uplink - 650 Mbps), LTE Mode (Downlink - 600 Mbps, Uplink - 150 Mbps) |
| Антена, тип | 4x cellular internal antennas, 2x Wi-Fi 2.4/5 GHz internal antennas |
| Защитна стена | Virtual Server, IP Address/Domain Name Filtering, DMZ |
| Мобилна мрежа | 4G/5G |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





