Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Microsoft Surface Pro 7 Model 1866 Matte Black
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Снимките са на реални устройства от този модел. Възможни са минимални козметични разлики между отделните бройки.
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Microsoft Surface Pro 7 Model 1866 Matte Black | ID - 127371
597.70€
1,169.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7, 1065G7 up to 3.90GHz 8MB
RAM памет:
16GB LPDDR4X
Хард диск:
256GB M.2 NVMe SSD
Видео карта:
Intel Iris Plus Graphics
Дисплей:
12.3"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80122887
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-X526 Galaxy Tab S10 FE 5G 10.9" 8GB RAM 128GB Grey
509.00 €
Таблет Samsung SM-135 Galaxy Tab A11 LTE 8.7" 128GB Silver
219.00 €
Таблет Samsung SM-130 Galaxy Tab A11 WiFI 8.7" 128GB Gray
179.00 €
Таблет Wacom One pen tablet Medium
169.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
154.00 €
Таблет Wacom Intuos M Black
92.00 €
Таблет Samsung SM-X236 Galaxy Tab A11+ 11" 5G 6GB 128GB Silver
279.00 €
Microsoft Surface Go 2 Model 1926
149.00 €
Microsoft Surface Pro 7 Model 1866 Matte Black
597.70 €/
1,169.00 лв.
1,169.00 лв.
Техническа характеристика на Microsoft Surface Pro 7 Model 1866 Matte Black, 80122887 |
|
| Процесор | Intel Core i7, 1065G7 up to 3.90GHz 8MB |
| RAM памет | 16GB LPDDR4X |
| Хард диск | 256GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Iris Plus Graphics |
| Дисплей | 12.3" |
| Резолюция | 2736x1824 3:2 |
| Интерфейси | USB 3.1 and USB Type-C, |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Батерия Статус | OK |
| Други | Camera IPS Touchscreen Black Type Cover Keyboard |
| Статус | A- клас |
| Гаранция | 6 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

