Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Fold
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Fold | ID - 97824
2970.61€
5,810.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-L16G7 1.40 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8GB 4266MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics
Сензорен дисплей:
Touch
Безжична карта:
802.11ax
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009225
Избери добавки:
Цена:
2970.61 €/
5,810.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
321.42€/мес.
2970.61 €/
5,810.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Fold
2970.61 €/
5,810.01 лв.
5,810.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Fold | |
| Процесор | Intel Core i5-L16G7 1.40 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8GB 4266MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Безжична карта | 802.11ax |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.0 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) Foldable |
| Дисплей, резолюция | 2048x1536 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2x 1W stereo speakers with Dolby Atmos four array microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB-C 3.2 Gen 2 (with the function of power delivery and DisplayPort 1.2) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 audio out |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR |
| Клавиатура, тип | Fold Mini KB UK |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li Polymer, up to 8.5hrs (50Wh) |
| Памет, слотове | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | Folded: 15.8 x 23.6 x 2.8; Unfolded: 29.9 x 23.6 x 1.1 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

