Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Predator Helios 500
Лаптоп Acer Predator Helios 500 | ID - 102840
3815.77€
7,463.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i9-11980HK 2.60 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
32GB 3200MHz (2x16GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Killer Wi-Fi 6 AX 1650i
OS:
Windows 10 Home
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010699
Избери добавки:
Цена:
3815.77 €/
7,463.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
412.87€/мес.
3815.77 €/
7,463.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer Predator Helios 500
3815.77 €/
7,463.00 лв.
7,463.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Predator Helios 500 | |
| Процесор | Intel Core i9-11980HK 2.60 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 32GB 3200MHz (2x16GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Killer Wi-Fi 6 AX 1650i |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 3.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 2000GBHDD+1024GBPCIeSSD |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker Protection with up to 6 custom content modes by smart amplifier, True 5.1 Channel Surround Sound with Subwoofer build in |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB Type-C (Thunderbolt 4), 3 USB 3.2 Gen 2 with power-off charging |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Headphone/speaker jack, Mic-in jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD cam |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 74 Wh 4-cell Li-ion battery, 3-pin 330 W 5.5 PHY AC adapter |
| Памет, слотове | up to 64GB using two soDIMM modules |
| Чипсет | Mobile Intel HM570 PCH Chipset |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.0 x 31.9 x 3.5 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | Killer Ethernet E3100G |
| Bluetooth | Bluetooth v 5.0 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 16GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

