Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250 + IR Cams and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro, M
Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250 + IR Cams and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro, M | ID - 137265
1979.00€
3,870.59 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core Ultra 7 268V 2.20 GHz, 12 MB cache
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
32GB 8533MT/s onboard
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel BE201 Wi-Fi 7 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15016768
Избери добавки:
Цена:
1979.00 €/
3,870.59 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1979.00 €/
3,870.59 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250 + IR Cams and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro, M
1979.00 €/
3,870.59 лв.
3,870.59 лв.
|
|
| Процесор | Intel Core Ultra 7 268V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 32GB 8533MT/s onboard |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel BE201 Wi-Fi 7 2x2 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Цвят | Magnesium |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.14 kg |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB TLC |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm), 400 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Four speakers, High-definition audio |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid-state drive, One M.2 3052 slot for 5G WWAN card |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare port |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports |
| Аудио портове | One universal audio port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 60 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.1 x 21.7 x 1.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









