Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Геймърски слушалки Logitech Headset - PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - MAGENTA - 2.4GHZ - N/A - EMEA28-935 | ID - 138136
269.00€
526.12 лв. с ДДС
Микрофон:
Detachable mic with foam windscreen
Тип:
Overhead
Цвят:
Pink
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017639
Избери добавки:
Цена:
269.00 €/
526.12 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
269.00 €/
526.12 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Геймърски слушалки Logitech Headset - PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - MAGENTA - 2.4GHZ - N/A - EMEA28-935
269.00 €/
526.12 лв.
526.12 лв.
Техническа характеристика на Геймърски слушалки Logitech Headset - PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - MAGENTA - 2.4GHZ - N/A - EMEA28-935, 981-001275 |
|
| Микрофон | Detachable mic with foam windscreen |
| Тип | Overhead |
| Цвят | Pink |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | 2.4 GHz LIGHTSPEED Bluetooth, up to 30 m range |
| Конектор | 3.5mm wired connection, USB-A LIGHTSPEED Wireless adapter with 3.5mm port |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | up to 50h |
| Импеданс, Ohm | 38 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 87.8 dB SPL @ 1 mW & 1 cm |
| Дължина на кабела, m | Charging cable length: 1.8 m |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)






