Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU | ID - 136295
1234.00€
2,413.49 лв. с ДДС
Процесор:
Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 8C GPU
Тип матрица:
IPS
RAM памет:
16GB unified memory
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 7 (802.11be)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015800
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7420
414.00 €
Лаптоп HP EliteBook 745 G6
264.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook U7411
339.00 €
Геймърски лаптоп MSI Cyborg 15 B13WEKG, i7-13620H (10C/16T, up to 4.90GHz, 24 MB)
1,244.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G4
389.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
264.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G7
399.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
369.00 €
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU
1234.00 €/
2,413.49 лв.
2,413.49 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU, MDHE4ZE/A |
|
| Процесор | Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 8C GPU |
| Тип матрица | IPS |
| RAM памет | 16GB unified memory |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Операционна система | macOS |
| Цвят | Midnight |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.23 kg |
| Процесор, серия | Apple M5 |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 13.6" (34.54 cm), 500 nits |
| Дисплей, резолюция | 2560x1664 |
| Дисплей, тип | LED-backlit display |
| Звук | Four-speaker sound system, Three-mic array with directional beamforming, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | Two Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), MagSafe 3 charging port |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording, Advanced image signal processor with computational video |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Built-in 53.8-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 18 hours video streaming, Up to 15 hours wireless web, 40W Dynamic Power Adapter with 60W Max, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), Fast-charge capable with 70W USB-C Power Adapter or higher |
| Чипсет | Apple M5 chip |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 21.5 x 1.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 8-core GPU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




