Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro | ID - 94592
705.58€
1,379.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55)
RAM памет:
8192MB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.58" (16.71 cm)
Резолюция:
2640x1200
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007967
Избери добавки:
Цена:
705.58 €/
1,379.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
76.34€/мес.
705.58 €/
1,379.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
76.34€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei P40 Pro
705.58 €/
1,379.99 лв.
1,379.99 лв.
| Техническа характеристика на Huawei P40 Pro | |
| Процесор | Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| RAM памет | 8192MB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.58" (16.71 cm) |
| Резолюция | 2640x1200 |
| Сензорен дисплей | OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual: 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm, AF IR TOF 3D, (depth/biometrics sensor); Video: 2160p@30/60fps, 1080p@30/60fps |
| Камера, MP, задна | Quad: 50 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/1.28", 2.44µm, omnidirectional PDAF, OIS Periscope; 12 MP, f/3.4, 125mm (telephoto), PDAF, OIS, 5x optical zoom; 40 MP, f/1.8, 18mm (ultrawide), 1/1.54", PDAF TOF 3D, (depth) |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Gesture Sensor, Infrared sensor, Fingerprint sensor, Gravity sensor, Ambient light sensor, Proximity sensor, Hall-sensor, Gyroscope, Compass, Colour Temperature Sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp, *.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 4200 mAh battery |
| Размер | 158.2 x 72.6 x 9 mm |
| Тегло, g | 209 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

