Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate 50 Pro Silver
Huawei Mate 50 Pro Silver | ID - 110289
996.51€
1,949.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510), Chipset Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G (4 nm), GPU Adreno 730
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.74" (17.12 cm)
Резолюция:
2616x1212
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011953
Избери добавки:
Цена:
996.51 €/
1,949.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
107.82€/мес.
996.51 €/
1,949.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
107.82€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Mate 50 Pro Silver
996.51 €/
1,949.00 лв.
1,949.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate 50 Pro Silver | |
| Процесор | Octa-core (1x3.19 GHz Cortex-X2 & 3x2.75 GHz Cortex-A710 & 4x2.0 GHz Cortex-A510), Chipset Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 4G (4 nm), GPU Adreno 730 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.74" (17.12 cm) |
| Резолюция | 2616x1212 |
| Сензорен дисплей | OLED, 1B colors, 120Hz; Huawei Kunlun Glass |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | EMUI 13 |
| Други | IP68 dust/water resistant |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 13 MP, f/2.4, 18mm (ultrawide); TOF 3D, (depth/biometrics sensor); HDR, panorama; Video 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.4-f/4.0, 24mm (wide), PDAF, Laser AF, OIS; 64 MP, f/3.5, 90mm (periscope telephoto), PDAF, OIS, 3.5x optical zoom; 13 MP, f/2.2, 13mm, 120? (ultrawide), PDAF; Video: 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/480fps, 720p@960fps, 720p@3840fps |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| Сензори | Face ID, fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, barometer, compass, color spectrum |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE |
| MP3 плейър | *.mp3, *.mp4, *.3gp,*.ogg, *.amr, *.aac, *.flac, *.wav, *.midi |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go, Display Port 1.2 |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Li-Po 4700 mAh, non-removable, Fast charging 66W, Fast wireless charging 50W |
| Размер | 162.1 x 75.5 x 8.5 mm |
| Тегло, g | 205 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

