Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Huawei Mate Xs 2 White
Huawei Mate Xs 2 White | ID - 107572
1891.27€
3,699.00 лв. с ДДС
Процесор:
Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 4G (5 nm); CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55), GPU: Adreno 660
RAM памет:
8GB
Хард диск:
512GB
Дисплей, inch:
7.8" (19.81 cm) unfolded, 6.5" (16.51 cm) folded
Резолюция:
2480x2200 (unfolded), 2480x 1176 (folded)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011506
Избери добавки:
Цена:
1891.27 €/
3,699.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
204.64€/мес.
1891.27 €/
3,699.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
204.64€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Huawei Mate Xs 2 White
1891.27 €/
3,699.00 лв.
3,699.00 лв.
| Техническа характеристика на Huawei Mate Xs 2 White | |
| Процесор | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 4G (5 nm); CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-X1 & 3x2.42 GHz Cortex-A78 & 4x1.80 GHz Cortex-A55), GPU: Adreno 660 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 512GB |
| Дисплей, inch | 7.8" (19.81 cm) unfolded, 6.5" (16.51 cm) folded |
| Резолюция | 2480x2200 (unfolded), 2480x 1176 (folded) |
| Сензорен дисплей | Foldable OLED, 1.07 billion colours, 120Hz |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | EMUI 12, no Google Play Services |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10.7 MP, f/2.2, (wide); Video: 4K@30fps, 1080p@30/240fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, True-Chroma, f/1.8, (wide), PDAF, Laser AF; 13 MP, f/2.2, 120° (ultrawide); 8 MP, f/2.4, 81mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom; Video: 4K@30fps, 1080p@30/240fps |
| Светкавица | Dual-LED dual-tone flash, panorama, HDR |
| Сензори | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Infrared, Hall, Ambient Light, Laser and Colour Temperature Sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | GPS (L1 + L5 Dual band) / AGPS / GLONASS / BeiDou (B1I + B1C + B2a Tri-band) / GALILEO (E1 + E5a Dual band) / QZSS (L1 + L5 Dual band) / NavIC |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, A2DP, LE, NFC |
| MP3 плейър | *.mp3,*.mp4,*.3gp,*.ogg,*.amr,*.aac,*.flac,*.wav,*.midi |
| MP4 плейър | *.3gp,*.mp4 |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | NM (Nano Memory) |
| Максимална памет, GB | up to 256GB (uses shared SIM slot) |
| Батерия, mAh | Li-Po 4600 mAh, non-removable, SuperCharge 66W |
| Размер | Unfolded: 156.5 x 139.3 x 5.4 mm, Folded: 156.5 x 75.5 x 11.1 mm |
| Тегло, g | 255 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

