Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone 6S Plus 32GB Rose Gold
Apple iPhone 6S Plus 32GB Rose Gold | ID - 58723
777.67€
1,520.99 лв. с ДДС
Процесор:
Apple A9, Dual-core 1.84 GHz Twister
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.5" (13.97 cm)
Резолюция:
1920x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001909
Избери добавки:
Цена:
777.67 €/
1,520.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
84.14€/мес.
777.67 €/
1,520.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
84.14€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Apple iPhone 6S Plus 32GB Rose Gold
777.67 €/
1,520.99 лв.
1,520.99 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone 6S Plus 32GB Rose Gold | |
| Процесор | Apple A9, Dual-core 1.84 GHz Twister |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.5" (13.97 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen |
| Операционна система | iOS |
| Цвят | Rose Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 5.0MP, 1080p@30fps, 720p@240fps, face detection, HDR, panorama |
| Камера, MP, задна | 12.0MP, 4032 x 3024 pixels, phase detection autofocus |
| Светкавица | dual-LED (dual tone) flash |
| Сензори | Touch ID fingerprint sensor, Barometer, Three-axis gyro, Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi with MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | AAC (8 to 320 Kbps), Protected AAC (from iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, and AAX+), Apple Lossless, AIFF, and WAV |
| MP4 плейър | H.264 video up to 4K, 30 frames per second, High Profile level 4.2 with AAC-LC audio up to 160 Kbps, MPEG-4 video up to 2.5 Mbps, Simple Profile with AAC-LC audio up to 160 Kbps per channel, Motion JPEG |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor, Photo/video editor |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Po 2750 mAh battery (10.45 Wh) |
| Размер | 77.9 x 158.2 x 7.3 |
| Тегло, g | 192 g. |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

