Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP ZBook 15 G2
Лаптоп HP ZBook 15 G2 | ID - 58716
1050.19€
2,053.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-4710MQ 2.50 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 1600MHz 1DIMM
Видео карта:
Quadro K2100M
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WiFi a/b/g/n
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001904
Избери добавки:
Цена:
1050.19 €/
2,053.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
113.63€/мес.
1050.19 €/
2,053.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP ZBook 15 G2
1050.19 €/
2,053.99 лв.
2,053.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP ZBook 15 G2 | |
| Процесор | Intel Core i7-4710MQ 2.50 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 1600MHz 1DIMM |
| Видео карта | Quadro K2100M |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WiFi a/b/g/n |
| Операционна система | Windows 8.1 Pro 64Bit |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.82 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR3L |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 256GB Z Turbo Drive SSD + 750GB 7.2krpm |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | LED-backlit FHD UWVA IPS eDP anti-glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR5 |
| Звук | DTS Studio Sound HD audio, Integrated stereo speakers, Integrated microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 3 USB 3.0 (1 charging); 1 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 1 DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 ExpressCard/54, 1 Thunderbolt 2 |
| Аудио портове | 1 stereo microphone-in/headphone-out combo |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | 1 docking connector |
| Конектор за допълнителна батерия | 1 secondary battery connector |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720p HD webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 8 Cell 75 WHr Long Life |
| Памет, слотове | 4 SODIMM |
| Чипсет | Mobile Intel QM87 |
| Сигурност | Security lock slot |
| Мрежа | Integrated Intel I217-LM Gigabit Network Connection |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

