Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Lenovo ThinkPad P53s
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Lenovo ThinkPad P53s | ID - 91339
2059.99€
4,028.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8665U 1.90 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16384MB 2666MHz
Видео карта:
NVIDIA Quadro P520
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 2x2 802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006852
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 845 G8
344.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 2
339.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
394.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook U7311
289.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
259.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
254.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Burgundy
389.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5480
214.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad P53s
2059.99 €/
4,028.99 лв.
4,028.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Lenovo ThinkPad P53s | |
| Процесор | Intel Core i7-8665U 1.90 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2666MHz |
| Видео карта | NVIDIA Quadro P520 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 2x2 802.11ac |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.75 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB |
| Звук | HD Audio, Realtek ALC3287 codec, Dolby Audio Premium / stereo speakers, 2W x 2 / dual array microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1хM.2 PCIe NVMe, up to 2TB |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen 1 (one Always On), 1 USB 3.1 Type-C Gen 1 (with the function of Power Delivery and DisplayPort), 1 USB 3.1 Type-C Gen 2 / Thunderbolt 3 (with the function of PD and DP) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | headphone / microphone combo jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | side docking connector |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Finger Print Reader |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-Cell Li-ion 57 Whr |
| Памет, слотове | up to 48GB, 1 free slot available |
| Сигурност | security keyhole |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.6 x 25.3 x 2.0 |
| Мрежа | Intel Ethernet Connection I219-V |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




