Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP PRO_A 180W
Компютър HP PRO_A 180W | ID - 75473
389.60€
761.99 лв. с ДДС
Монитор:
20.7" (52.6 cm) diagonal FHD IPS widescreen anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
Процесор:
AMD Ryzen 3 2200G 3.50 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
4096MB 2666MHz (1x4GB)
Видео карта:
AMD Radeon Vega 8 Graphics
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004739
Избери добавки:
Цена:
389.60 €/
761.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
42.15€/мес.
389.60 €/
761.99 лв.
цена с ДДС
Компютър HP PRO_A 180W
389.60 €/
761.99 лв.
761.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP PRO_A 180W | |
| Монитор | 20.7" (52.6 cm) diagonal FHD IPS widescreen anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 2200G 3.50 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2666MHz (1x4GB) |
| Видео карта | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Microtower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | AMD Quad Core |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Realtek ALC3601 codec, internal speaker |
| USB порт | 2 USB 3.1, 2 USB 2.0, 4 USB 3.1 Gen 1 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 PCIe x1, 1 PCIe x16, 1 M.2 2230/2280 (M.2 slot for optional wireless LAN module.) |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo, 1 line in, 1 line out, 1 microphone-in |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | 2 DIMM |
| Чипсет | AMD B350 |
| Модем | - |
| Paralel порт | 1 parallel |
| Serial порт | 1 serial |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.0 x 33.8 x 27.8 |
| Мрежа | Integrated 10/100/1000M GbE |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

