Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Apple iMac Pro 27
Apple iMac Pro 27 | ID - 95926
5323.57€
10,412.00 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) Retina 5K, 5120x2880, 500 nits brightness, Wide color (P3)
Процесор:
Intel Xeon W-2140B 3.20 GHz, 11 MB cache
RAM памет:
32GB 2666MHz
Видео карта:
Radeon Pro Vega 56 graphics
OS:
macOS Mojave
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008451
Избери добавки:
Цена:
5323.57 €/
10,412.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
576.01€/мес.
5323.57 €/
10,412.00 лв.
цена с ДДС
Apple iMac Pro 27
5323.57 €/
10,412.00 лв.
10,412.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple iMac Pro 27 | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) Retina 5K, 5120x2880, 500 nits brightness, Wide color (P3) |
| Процесор | Intel Xeon W-2140B 3.20 GHz, 11 MB cache |
| RAM памет | 32GB 2666MHz |
| Видео карта | Radeon Pro Vega 56 graphics |
| Операционна система | macOS Mojave |
| Други | Без кирилизация на клавиатурата. |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Xeon |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Звук | Stereo speakers, Four microphones |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 4 USB 3 ports |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 4 Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for: DisplayPort 1.2, Thunderbolt (up to 40 Gbps), USB 3.1 Gen 2 (up to 10 Gbps), Thunderbolt 2, HDMI, DVI, and VGA supported using adapters (sold separately) |
| Аудио портове | headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera |
| Windows OS | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Space Gray Magic Keyboard with Numeric Keypad, Space Gray Magic Mouse 2 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 65.0 x 20.3 x 51.6 |
| Мрежа | Nbase-T Ethernet with support for 1Gb, 2.5Gb, 5Gb, and 10Gb Ethernet, 802.11ac Wi-Fi wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n compatible, Bluetooth 4.2 |
| Видео карта, GB | 8GB |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

