Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Predator PO7-640
Компютър Acer Predator PO7-640 | ID - 108057
2786.03€
5,449.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i9-12900K 3.20 GHz, 30 MB cache
RAM памет:
32GB 4800MHz (2x16GB)
OS:
No OS
Кутия:
Tower
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011630
Избери добавки:
Цена:
2786.03 €/
5,449.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
301.45€/мес.
2786.03 €/
5,449.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Predator PO7-640
2786.03 €/
5,449.00 лв.
5,449.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Predator PO7-640 | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i9-12900K 3.20 GHz, 30 MB cache |
| RAM памет | 32GB 4800MHz (2x16GB) |
| Операционна система | No OS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIe |
| Звук | DTS:X Ultra |
| M.2 слот | 2 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen1 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type C, 2 USB 2.0 Type A, 3 USB 3.2 Gen2 Type A, 1 USB 3.2 Gen2x2 Type C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 3 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 PCIe x16 slot, 1 PCIe x1 slot |
| Аудио портове | 5 Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | Up to 64GB |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 21.9 x 50.5 x 48.5 cm |
| Мрежа | Ethernet, 802.11ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 6E and Bluetooth 5 |
| Видео карта, GB | 10GB GDDR6 |
| Видео карта, тип | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

