Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP Envy x360 13-ay0047nn Nightfall Black
Лаптоп HP Envy x360 13-ay0047nn Nightfall Black | ID - 100941
1134.05€
2,218.01 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 7 4700U 2.00 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz on board
Видео карта:
AMD Radeon Graphics
Сензорен дисплей:
Touch-Screen
Безжична карта:
Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010191
Избери добавки:
Цена:
1134.05 €/
2,218.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
122.70€/мес.
1134.05 €/
2,218.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP Envy x360 13-ay0047nn Nightfall Black
1134.05 €/
2,218.01 лв.
2,218.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP Envy x360 13-ay0047nn Nightfall Black | |
| Процесор | AMD Ryzen 7 4700U 2.00 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz on board |
| Видео карта | AMD Radeon Graphics |
| Сензорен дисплей | Touch-Screen |
| Безжична карта | Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.32 kg |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBPCIe |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Audio by Bang & Olufsen; Dual speakers; HP Audio Boost 2.0 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 1 USB Type-A (HP Sleep and Charge), 1 USB Type-A |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP Wide Vision 720p HD camera with camera shutter and integrated dual array digital microphones |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 51 Wh Li-ion polymer, 65 W AC power adapter |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | AMD Integrated SoC |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.7 x 19.5 x 1.6 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5 combo |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

