Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Aspire 5
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Acer Aspire 5 | ID - 90989
397.79€
778.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-7020U 2.30 GHz, 3 MB cache
RAM памет:
4096MB 2400MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce MX230
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006728
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 850 G7
524.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
339.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1
449.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5420
369.00 €
Лаптоп HP Pro x360 Fortis 11 G9 Jellyfish Blue
199.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7520
664.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G6
244.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s Gen 1
414.00 €
Лаптоп Acer Aspire 5
397.79 €/
778.01 лв.
778.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Aspire 5 | |
| Процесор | Intel Core i3-7020U 2.30 GHz, 3 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2400MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce MX230 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Linux |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB5.4kpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | Two built-in stereo speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, 1 USB 3.1 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4-cell Lithium Ion, 3220 mAh |
| Памет, слотове | up to 16GB, two soDIMM modules |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 24.8 x 1.8 cm |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




