Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- HP
- Компютър HP EliteDesk 800 G4 MT
Компютър HP EliteDesk 800 G4 MT | ID - 73552
854.37€
1,671.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-8500 3.00 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics 630
OS:
Windows 10 Pro 64-bit
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004482
Избери добавки:
Цена:
854.37 €/
1,671.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
92.44€/мес.
854.37 €/
1,671.00 лв.
цена с ДДС
Компютър HP EliteDesk 800 G4 MT
854.37 €/
1,671.00 лв.
1,671.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър HP EliteDesk 800 G4 MT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-8500 3.00 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 630 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2SSD |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Conexant CX20632 codec, universal audio jack, headset and headphone front ports (3.5 mm), multi-streaming capable |
| USB порт | 3 USB 2.0, 1 USB 2.0 (fast charging), 2 USB 3.1 Gen 1, 2 USB 3.1 Gen 2, 1 USB 3.1 Type-C (charging), 2 USB 3.1 Gen 2 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 audio-in; 1 audio-out, 1 headphone, 1 headset connector |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, 4DIMM |
| Чипсет | Intel Q370 |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 10.0 x 33.8 x 30.8 |
| Мрежа | Integrated Intel GbE |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

