Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- Монитор LG 34WK95U-W
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Монитор LG 34WK95U-W | ID - 90566
1050.70€
2,054.99 лв. с ДДС
3D:
-
Технология:
LED
Резолюция:
5120x2160
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
UL(cUL), TUV-type, FCC-B, CE, Windows 10, TCO 6.0
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006590
Избери добавки:
Монитор LG 34WK95U-W
1050.70 €/
2,054.99 лв.
2,054.99 лв.
| Техническа характеристика на Монитор LG 34WK95U-W | |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Резолюция | 5120x2160 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | UL(cUL), TUV-type, FCC-B, CE, Windows 10, TCO 6.0 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | 5 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| DVI | - |
| Display port | Display Port |
| VGA | - |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.7 x 23.4 x 45.0(55.9) |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |
| USB | 2 USB, Thunderbolt 3 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




