Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони HiFuture LINO S Green | ID - 137543
35.00€
68.45 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB type C
Други:
Pair to Play (TWS Mode)
Цвят:
Green
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017046
Избери добавки:
Цена:
35.00 €/
68.45 лв.
Не ти достигат още 118.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
35.00 €/
68.45 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
48 вноски по 1.09 €(0.56€)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони HiFuture LINO S Green
35.00 €/
68.45 лв.
68.45 лв.
|
|
| Интерфейс | USB type C |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Цвят | Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 185 x 300 x 195 mm |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Тегло, g | 3725 g |
| Захранване, тип | Battery |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz-20KHz |
| Режими на звука | Mono or TWS Mode |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Размери, mm | 185 x 300 x 195 mm |
| Изх. мощност, W | 12W |
| Живот на батерията, часове | 10 h |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




