Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP EliteBook 2760p
Лаптоп HP EliteBook 2760p | ID - 60067
373.75€
730.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-2620M 2.70 GHz, 4 MB L3
RAM памет:
4096MB 1DIMM
Видео карта:
Intel GMA HD
Сензорен дисплей:
yes
Безжична карта:
Wi-Fi 802.11 (b/g/n)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15002561
Избери добавки:
Цена:
373.75 €/
730.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
40.44€/мес.
373.75 €/
730.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP EliteBook 2760p
373.75 €/
730.99 лв.
730.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP EliteBook 2760p | |
| Процесор | Intel Core i7-2620M 2.70 GHz, 4 MB L3 |
| RAM памет | 4096MB 1DIMM |
| Видео карта | Intel GMA HD |
| Сензорен дисплей | yes |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 (b/g/n) |
| Операционна система | Win 7 Pro 64bit + Office Ready 2010 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.80 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 320GB 7.2 krpm |
| Дисплей, inch | 12.1" (30.73cm) |
| Дисплей, резолюция | 1280x800 |
| Дисплей, тип | WXGA LED Touch Screen |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | High Definition Audio |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 2.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | yes |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | ExpressCard/34 slot, SD/MMC slot |
| Аудио портове | combo headphone/microphone jack, |
| VGA конектор | VGA |
| Докинг конектор | yes |
| Конектор за допълнителна батерия | yes |
| Четец за карти | CardReader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint sensor |
| Web камера, MP | Web-Camera HD |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li-Ion, 6 cell |
| Чипсет | Intel QM67 Express |
| Сигурност | Kensington lock |
| Мрежа | Integrated Intel 82579LM Gigabit Network Connection |
| Bluetooth | yes |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

