Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Мишка Asus ROG Chakram X Origin Gaming Mouse | ID - 128467
151.85€
296.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 2.0 (TypeC to TypeA), RF 2.4GHz, Bluetooth 5.2
Други:
Rechargeable Polymer Lithium Ion Battery, Battery Life Up to 150 Hrs, 2 m ROG Paracord Cable, Quick Charge, Max Speed 650 IPS, USB Report rate 8000 Hz
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015052
Избери добавки:
Цена:
151.85 €/
296.99 лв.
Не ти достигат още 1.15€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
16.43€/мес.
151.85 €/
296.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
16.43€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Мишка Asus ROG Chakram X Origin Gaming Mouse
151.85 €/
296.99 лв.
296.99 лв.
| Техническа характеристика на Мишка Asus ROG Chakram X Origin Gaming Mouse | |
| Интерфейс | USB 2.0 (TypeC to TypeA), RF 2.4GHz, Bluetooth 5.2 |
| Други | Rechargeable Polymer Lithium Ion Battery, Battery Life Up to 150 Hrs, 2 m ROG Paracord Cable, Quick Charge, Max Speed 650 IPS, USB Report rate 8000 Hz |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Размер | 133 x 77 x 43 mm |
| Тегло, g | 123 g |
| Подсветка | Take style to the next level with Aura Sync RGB lighting. Fully customize the nine lighting zones of your Chakram X Origin gaming mouse using an endless spectrum of colors or preset effects. |
| game | Геймърски |
| Резолюция, dpi | 100 ~ 36,000 dpi |
| Сензор, тип | ROG AimPoint |
| Брой бутони | Seven buttons and four-way directional joystick |
| Програмируеми бутони | 11 programmable buttons (not including scroll wheel up/down, digital joystick mode) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

