Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- HP
- Лаптоп HP 15-dw3005nu Natural Silver
Лаптоп HP 15-dw3005nu Natural Silver | ID - 100326
529.19€
1,035.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-1125G4 2.00 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8GB 3200MHz (1x8GB)
Видео карта:
Intel UHD Graphics
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010016
Избери добавки:
Цена:
529.19 €/
1,035.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
57.26€/мес.
529.19 €/
1,035.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп HP 15-dw3005nu Natural Silver
529.19 €/
1,035.01 лв.
1,035.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп HP 15-dw3005nu Natural Silver | |
| Процесор | Intel Core i3-1125G4 2.00 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi |
| Операционна система | Free DOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.75 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Dual speakers |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.1 Type C, 2 USB 3.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell, 41 Wh Li-ion, 45 W Smart AC power adapter |
| Памет, слотове | up to 16GB DDR4 SO-DIMM, 2 slots |
| Чипсет | Intel Integrated SoC |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 24.2 x 2.0 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Integrated 10/100/1000 GbE LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

