Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Dell Vostro 5640
Dell Vostro 5640 | ID - 128590
865.11€
1,692.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core 5 120U 3.80 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 5200MHz (2x8GB)
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO
OS:
Ubuntu 22.04 LTS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015083
Избери добавки:
Цена:
865.11 €/
1,692.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
865.11 €/
1,692.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Dell Vostro 5640
865.11 €/
1,692.01 лв.
1,692.01 лв.
| Техническа характеристика на Dell Vostro 5640 | |
| Процесор | Intel Core 5 120U 3.80 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 5200MHz (2x8GB) |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Операционна система | Ubuntu 22.04 LTS |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.98 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMe |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 250 nits |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Realtek ALC3254, High definition audio interface |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort AltMode1.4 and PowerDelivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One Universal Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | RGB FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM slot |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 25.0 x 1.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




