Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Dell Switch S4128T-ON
Dell Switch S4128T-ON | ID - 132090
7209.73€
14,101.01 лв. с ДДС
Управление:
SNMPv1/2; SSHv2; FTP, TFTP, SCP; Syslog; Port Mirroring; RADIUS; 802.1X; Support Assist (Phone Home); Netconf APIs; XML Schema; CLI Commit (Scratchpad); sFlow
Захранване:
Redundant, hot-swappable power supplies
Други:
1 RJ45 console/management port with RS232 signaling, 1 RJ45 micro-USB-B console port, 1 RJ45 10/100/1000Base-T management Ethernet port
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015447
Избери добавки:
Цена:
7209.73 €/
14,101.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
780.09€/мес.
7209.73 €/
14,101.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
780.09€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Dell Switch S4128T-ON
7209.73 €/
14,101.01 лв.
14,101.01 лв.
| Техническа характеристика на Dell Switch S4128T-ON | |
| Управление | SNMPv1/2; SSHv2; FTP, TFTP, SCP; Syslog; Port Mirroring; RADIUS; 802.1X; Support Assist (Phone Home); Netconf APIs; XML Schema; CLI Commit (Scratchpad); sFlow |
| Захранване | Redundant, hot-swappable power supplies |
| Други | 1 RJ45 console/management port with RS232 signaling, 1 RJ45 micro-USB-B console port, 1 RJ45 10/100/1000Base-T management Ethernet port |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | RADIUS, Radius and IPv6, SSHv2, Security Architecture for IPSec, IPSec Authentication Header, ESP Protocol |
| Размер | 431 x 457 x 44 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 30 |
| Основни портове, тип | 28x 10GBase-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2xQSFP28 |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Stackable | No |
| Fans | 4x Fan module |
| Routing | Layer 3 Advanced |
| Памет (Flash, RAM) | RAM: 4 GB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 960 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 720 Mpps |
| MAC адреси | 272K (in Scaled L2 mode) |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q VLAN Tagging, GVRP; 4K Layer 2 VLANs; 500 Layer3 VLANs |
| QoS | Access Control Lists, Prefix List, Route-Map, Rate Shaping (Egress), Rate Policing (Ingress), Scheduling Algorithms (Round Robin, Weighted Round Robin, Deficit Round Robin, Strict Priority), Weighted Random Early Detect |
| L2 мрежови стандарти | IEEE compliance: 802.1AB, 802.1s, 802.1w, 802.3ab, 802.3ad, 802.3ae, 802.3ba, 802.3i, 802.3u, 802.3z, 802.1D, 802.1p, 802.1Q, 802.1Qbb, 802.1Qaz, 802.1X, 802.3ac, 802.3bj, 802.3x, 802.1t |
| L3 мрежови стандарти | OSPF |
| IPv6 functionality | General IPv6 protocols are supported. |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

