Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL XGS1210-12 v2
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
ZyXEL XGS1210-12 v2 | ID - 119015
180.49€
353.01 лв. с ДДС
Управление:
Web-based management
Захранване:
AC-to-DC external power adapter, Input: 100-240V~50-60Hz, Output: 12V DC/1.5A
Сигурност:
IEEE 802.3x full duplex operation and flow control, Broadcast storm control, System password
Опция за монтаж:
Desktop/Wall mount
Суич, тип:
Fixed Port
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013733
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Суич D-Link 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
30.00 €
Суич D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch
21.00 €
Суич Lanberg Switch 24 x 100MB POE+/2 x Combo Rack 19" Gigabit Ethernet
169.00 €
Суич Cisco Catalyst 1200 24-port GE
554.00 €
Суич ZyXEL XS1930-10
514.00 €
Суич Lanberg switch DSP1-0105 5-port
10.00 €
Суич Asus Business 5Port Smart Managed Switch PoE+
72.00 €
Суич Lanberg switch 8x 100mb poe+/2x 1GB unmanaged rack 10"/19" gigabit ethernet 120w
54.00 €
ZyXEL XGS1210-12 v2
180.49 €/
353.01 лв.
353.01 лв.
Техническа характеристика на ZyXEL XGS1210-12 v2, XGS1210-12-ZZ0102F |
|
| Управление | Web-based management |
| Захранване | AC-to-DC external power adapter, Input: 100-240V~50-60Hz, Output: 12V DC/1.5A |
| Сигурност | IEEE 802.3x full duplex operation and flow control, Broadcast storm control, System password |
| Опция за монтаж | Desktop/Wall mount |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 12 |
| Основни портове, тип | 8 x RJ-45 10/100/1000 Mbps + 2 x RJ-45 100/1000/2500 Mbps |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2x SFP+ (Uplink only) |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Stackable | No |
| Fans | - |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | Packet buffer: 1.5 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 66 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 49 Mbps |
| MAC адреси | 16 K |
| VLAN (брой, стандарти) | VLAN (Port supported) |
| QoS | Port-based QoS, 802.1p QoS, Weighted Round Robin (WRR) priority QoS |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3bz, SFF-8431, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| L3 мрежови стандарти | - |
| IPv6 functionality | - |
| Други | Weighted Round Robin (WRR) priority |
| Размер | 250 x 104 x 27 mm |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
Управление:
IGMP Snooping, Port Mirroring, Loop Detection/Prevention, Web-based GUI, ExpertWiFi APP (with ExpertWiFi products only)
Захранване:
AC input: 100V~240V (50~60 Hz), DC output: 54V with 1.25A
Сигурност:
SSL/TLS
Опция за монтаж:
Wall-mount
Суич, тип:
Fixed Port
-6%
72.00 €
68.00 €
133.00 лв.
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

