Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Суич ZyXEL XS1930-10
Суич ZyXEL XS1930-10 | ID - 138571
514.00€
1,005.30 лв. с ДДС
Управление:
Standalone management by Web, Cloud management by Nebula Control Center*, SNMP, RMON, Syslog, IEEE 802.1AB LLDP, DHCP, NTP Server, Management through Telnet
Захранване:
External (100 - 240 V AC, 50/60 Hz, Max. power consumption 44.3W
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Сигурност:
802.1X*, Port security*, MAC authentication*, Static MAC forwarding, SSL, Static ARP, RADIUS, ACL packet filtering, Port isolation, MAC search, Guest VLAN, Policy-based security filtering and etc.
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018074
Избери добавки:
Цена:
514.00 €/
1,005.30 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
514.00 €/
1,005.30 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Суич ZyXEL XS1930-10
514.00 €/
1,005.30 лв.
1,005.30 лв.
|
|
| Управление | Standalone management by Web, Cloud management by Nebula Control Center*, SNMP, RMON, Syslog, IEEE 802.1AB LLDP, DHCP, NTP Server, Management through Telnet |
| Захранване | External (100 - 240 V AC, 50/60 Hz, Max. power consumption 44.3W |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | 802.1X*, Port security*, MAC authentication*, Static MAC forwarding, SSL, Static ARP, RADIUS, ACL packet filtering, Port isolation, MAC search, Guest VLAN, Policy-based security filtering and etc. |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 330 x 230 x 44 mm |
| Суич, тип | Fixed Port, Smart Managed |
| Общ брой портове | 10 |
| Основни портове, тип | 8x 10GBase-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2x 10-Gigabit SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | Dual stack (RFC 4213) |
| Fans | Smart fan design |
| Routing | Static route; Assigned DHCP relay with specific source IP interface |
| Памет (Flash, RAM) | 32 MB/256 MB (Flash/RAM) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 200 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 148.8 Mpps |
| MAC адреси | 16 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1x VLAN and bandwidth; 802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1K/4K; Support up to 4K VLAN ID*; Independent VLAN Learning (IVL)*; Port-based VLAN*; Voice VLAN*; VLAN trunking (* Cloud and standalone modes supported) |
| QoS | No. of hardware queues per port: 8*; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ*; Storm control: broadcast, unknown L2MC, unknown unicast (DLF)*; Rate limiting per port; Policy-based rate limiting; Policy-based prioritization |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3ab/an/ae/af/at//bt/x/z |
| L3 мрежови стандарти | MSTP, GVRP, RFC |
| IPv6 functionality | IPv6 over Ethernet (RFC 2464), IPv6 addressing architecture (RFC 4291), Dual stack (RFC 4213), ICMPv6 (RFC 4884), Path MTU (RFC 1981), Encapsulation for maximum MTU of 1500, Neighbor discovery (RFC 4861), DHCPv6 relay, DHCP, DAD |
| Опция за монтаж | Rackmount |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




