Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell OptiPlex 3090 MFF
Компютър Dell OptiPlex 3090 MFF | ID - 103803
568.05€
1,111.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-10105T 3.00 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8GB (1x8GB)
OS:
Windows 11 Pro (64bit) English
Кутия:
Micro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010913
Избери добавки:
Цена:
568.05 €/
1,111.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
61.46€/мес.
568.05 €/
1,111.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell OptiPlex 3090 MFF
568.05 €/
1,111.01 лв.
1,111.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell OptiPlex 3090 MFF | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-10105T 3.00 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8GB (1x8GB) |
| Операционна система | Windows 11 Pro (64bit) English |
| Кутия | Micro |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GBM.22230PCIeNVMeClass35 |
| Звук | Waves MaxxAudio AP |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 M.2 2230/2280 slot for SSD |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type A, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-, 1 USB 3.2 Gen1 Type-A port with Smart Power on |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Universal audio jack, 1 Re-tasking Line-out/Line-in audio |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two DIMM slots |
| Чипсет | Q470 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.9 x 18.2 x 36.0 cm |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbp, Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 (Gig+) + Bluetooth 5 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Intel UHD Graphics 630 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

