Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Latitude 7320 Det
Лаптоп Dell Latitude 7320 Det | ID - 100325
2098.34€
4,104.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-1180G7 2.20 GHz, 12 MB cahce
RAM памет:
16GB 4267MHz onboard
Видео карта:
Intel Iris graphics
Сензорен дисплей:
Touch Screen
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010015
Избери добавки:
Цена:
2098.34 €/
4,104.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
227.04€/мес.
2098.34 €/
4,104.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Latitude 7320 Det
2098.34 €/
4,104.00 лв.
4,104.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Latitude 7320 Det | |
| Процесор | Intel Core i7-1180G7 2.20 GHz, 12 MB cahce |
| RAM памет | 16GB 4267MHz onboard |
| Видео карта | Intel Iris graphics |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64bit English |
| Други | Detachable Keyboard and Pen |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 0.80 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2PCIeNVMeClass35 |
| Дисплей, inch | 13.0" (33.02 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1280 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | Speaker |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort (USB Type-C) |
| Аудио портове | Universal Audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | RGB IR Camera /w Prox snsr (Front) |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 40WHR, 2Cell, BYD Battery, 65W Type-C Epeat Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Сигурност | Wedge-shaped Lock Slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 28.8 x 20.8 x 0.8 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | - |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

