Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони TRUST Rokko Bluetooth Speaker | ID - 99764
40.39€
79.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
3.5mm Audio input, Bluetooth, SD card
Микрофон:
Make phone calls with built-in microphone
Други:
Portable size, perfect for travel; Take it to the slopes or the pool
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009892
Избери добавки:
Цена:
40.39 €/
79.00 лв.
Не ти достигат още 112.61€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
40.39 €/
79.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони TRUST Rokko Bluetooth Speaker
40.39 €/
79.00 лв.
79.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони TRUST Rokko Bluetooth Speaker | |
| Интерфейс | 3.5mm Audio input, Bluetooth, SD card |
| Микрофон | Make phone calls with built-in microphone |
| Други | Portable size, perfect for travel; Take it to the slopes or the pool |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2, 10m Wireless range |
| Тегло, g | 432 g |
| Захранване, тип | Rechargeable Lithium-Ion Battery 1500 mAh via micro-USB |
| Контрол на звука | Play controls, volume control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Брой високоговорители | 1 |
| Режими на звука | True Wireless Stereo |
| Водоустойчивост | Water resistant IPX5 |
| Размери, mm | 90 x 120 x 90 mm |
| Високоговорител, тип | Full-range speaker |
| Изх. мощност, W | 10 W peak power (5 Watt RMS) |
| Живот на батерията, часове | Up to 20 hours playtime on one charge |
| Размер на високоговрителя, mm | 52 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

