Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Inspiron 7777
Компютър Dell Inspiron 7777 | ID - 72965
1919.90€
3,755.00 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) FullHD (1920x1080) IPS AG Touch
Процесор:
Intel Core i7-8700T 2.40 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16384MB 2666MHz (2x8GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX1050
OS:
Windows 10 Home (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004430
Избери добавки:
Цена:
1919.90 €/
3,755.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
207.73€/мес.
1919.90 €/
3,755.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell Inspiron 7777
1919.90 €/
3,755.00 лв.
3,755.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Inspiron 7777 | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FullHD (1920x1080) IPS AG Touch |
| Процесор | Intel Core i7-8700T 2.40 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 2666MHz (2x8GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX1050 |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) English |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2SSD(Boot)+1000GB7.2krpm(Storage) |
| Видео карта, МВ | 4096MB GDDR5 |
| Звук | Waves MaxxAudio |
| USB порт | 2 USB 2.0, 3 USB 3.0 (1 w/Powershare), 1 USB 3.0 Type-C |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | 1 HDMI-on, HDMI-out (1.4) |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Web камера, MP | FHD Camera IR |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 DIMM slots |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell KM636 Wireless QWERTY Keyboard and Mouse, Black for US International (English) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 5.3 x 39.4 |
| Мрежа | 10/100/1000 Ethernet, Qualcomm QCA61x4A 2x2 801.11ac + Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

