Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Veriton ES2740G
Компютър Acer Veriton ES2740G | ID - 101661
478.57€
936.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-10400 2.90 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB 2666 MHz
Видео карта:
Intel UHD Graphics
OS:
No OS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010351
Избери добавки:
Цена:
478.57 €/
936.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
51.78€/мес.
478.57 €/
936.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Veriton ES2740G
478.57 €/
936.00 лв.
936.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Veriton ES2740G | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-10400 2.90 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB 2666 MHz |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Операционна система | No OS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Звук | Integrated high-definition sound |
| M.2 слот | 1 M.2 slot (for SSD); 1 M.2 slot (for WLAN) |
| USB порт | 4 USB 3.2 Gen1 Type A, 4 USB 2.0 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe x16 slot(s) |
| Аудио портове | 2 Audio jack Front, 3 Audio jack Rear |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | KBD & Mouse USB |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.0 x 30.6 x 34.8 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

