Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Alienware Aurora R5
Компютър Dell Alienware Aurora R5 | ID - 57321
1327.83€
2,597.01 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz (2x4GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX 960
OS:
Windows 10 Home-HE (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000602
Избери добавки:
Цена:
1327.83 €/
2,597.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
143.67€/мес.
1327.83 €/
2,597.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell Alienware Aurora R5
1327.83 €/
2,597.01 лв.
2,597.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Alienware Aurora R5 | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz (2x4GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 960 |
| Операционна система | Windows 10 Home-HE (64bit) English |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 2000GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | 2048MB GDDR5 |
| Звук | Internal High-Definition 7.1 Performance Audio |
| USB порт | 4 SuperSpeed USB 3.0 (two are enabled for charging), 6 Hi-Speed USB 2.0, 1 SuperSpeed 10Gbps USB 3.1 Type-A, 1 SuperSpeed 10Gbps USB 3.1 Type-C, 3 SuperSpeed USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 1 Full Size DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone 1/8" Port, 1 Microphone 1/8" Port, 1 Audio-In / Microphone, 1 Front L/R surround line-out, 1 Side L/R surround, 1 Rear L/R surround, 1 Center/subwoofer LFE surround 1 Line-in |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | 1 SPDIF Digital Output (TOSLINK), 1 SPDIF Digital Output (Coax) |
| Аксесоари в комплекта | US Euro (QWERTY) Alienware Multimedia Keyboard, Alienware USB Optical Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 21.2 x 47.3 x 36.1 |
| Мрежа | Killer Networks e2400 Gigabit Ethernet, 802.11ac + Bluetooth 4.2, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

