Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Inspiron 5680 DT
Компютър Dell Inspiron 5680 DT | ID - 71727
1081.89€
2,115.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i5-8400 2.80 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
8192MB (1x8GB) 2400MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX 1060
OS:
Windows 10 Home (64bit) English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004261
Избери добавки:
Цена:
1081.89 €/
2,115.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
117.06€/мес.
1081.89 €/
2,115.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Dell Inspiron 5680 DT
1081.89 €/
2,115.99 лв.
2,115.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Inspiron 5680 DT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i5-8400 2.80 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 8192MB (1x8GB) 2400MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Операционна система | Windows 10 Home (64bit) English |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Black/Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB7.2krpm |
| Видео карта, МВ | 6144MB GDDR5 |
| Звук | 7.1 Channel HD audio |
| USB порт | 2 SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 Type-A, 2 USB 2.0 Type-A, 4 SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 Type, 2 USB 2.0 Type-A |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | 4 Display Port Out |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio Combo Jack, 7.1ch and Microphone Port |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard KB216 Black (US/International), Dell Wired Mouse MS116 Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 21.6 x 43.8 x 45.9 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, Dell Wireless Card (802.11ac + Bluetooth 4.1, Dual Band 2.4&5 GHz, 1x1) |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

